Skoda Octavia 1.5 TSI Style eTEC DSG Autom.
34 900 €

Pörhön Autoliike Oy, Iisalmi, Iisalmi
Pörhön Autoliike Oy, Iisalmi
Marjahaankierto 9 , 74130 Iisalmi
Puh: 0207624619

Pörhön Autoliike Oy, Iisalmi, Iisalmi
Skoda Octavia
1.5 TSI Style eTEC DSG Autom.
34 900 €

Pörhön Autoliike Oy, Iisalmi, Iisalmi
RAHOITUSTARJOUS
Ominaisuudet
Kohdenumero 39862322
Perustiedot
Rekisterinumero
KUT-885
Hinta
34900 €
Haluatko tietää, kun hinta laskee? Jätä hintavahti
Mittarilukema
12800 km
Vuosimalli
2023
Korimalli
Sedan
Henkilömäärä
5
Vaihteisto
Automaatti
Vetotapa
Etuveto
Kaupunki
Iisalmi
Haluatko tietää, kun hinta laskee?
Jätä hintavahti Selvitä puuttuvat tiedot osoitteessa Rekkari.fi. true
Lisätiedot
Tutustu autoon tarkemmin sivuillamme: https://www.porho.fi/auto/KUT-885/, Skoda loistoturva tähän autoon 490€, Skoda Loistoturva 12kk/20 000 km, Lisätietoja: Ossi Ronkainen 0505028123 / ossi.ronkainen@porho.fi, 1 omistaja, Täydellinen merkkiliikkeen huoltokirja, 2 x renkaat alumiinivanteet, Metalli- ja helmiäisväri, Columbus-audio- ja navigointijärjestelmä, 10" värillinen kosketusnäyttö, Pysäköintitutka eteen ja taakse, Climatronic - 2-alueinen automaatti-ilmastointi ja sisäilman kosteustunnistin., Driving Mode Selection - Ajoasetuksen valinta, Virtual Pedal - kosketukseton takaluukun avaus ja sulkeminen, Side Assist - Kaistanvaihtovaroitin, Etusumuvalot, joissa kääntymisvalotoiminto, LED-takavalot valoanimaatioilla ja peruutuskamera, Matrix LED -ajovalot ja LED-takavalot valoanimaatioilla sekä peruutuskamera, Vetokoukku, sähköisesti esiin taitettava, Tilapäisvarapyörä tavaratilassa, Sähköisesti sisäänpäin taitettavat ulkopeilit ja automaattisesti tummentuva kuljettajan puolen ulkopeili, Polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjaimella, Tilapäisvarapyörä tavaratilassa, Sisätilojen tunnelmavalaistuspaketti Sisältää tunnelmavalaistuksen, jalkatilojen valaistuksen ja hopean värisen koristelistan (Ambition)., Travel Assist -paketti Sis. mukautuvan vakionopeuden säätimen, liikennemerkkien tunnistuksen, mukautuvan kaista-avustimen ja hätätilanneavustimen. Vain jos RAF.
Tiedot ovat myyjän antamia. Varmista ilmoitustietojen oikeellisuus myyjältä.
TARKAT TIEDOT
Käyttövoima
Bensiini
CO2 päästöt
122 g/km
Kaupunkikulutus
-
Maantiekulutus
-
Yhdistetty kulutus
-
Moottorin tilavuus
1498 cm3
Teho
110 kW / 150 hp
Huippunopeus (km/h)
230 km/h
Kiihtyvyys (0-100/s)
8.5 s
Varusteet
Sisätilat ja mukavuus
Navigointijärjestelmä
Ilmastointi
Automaatti-ilmastointi
Pysäköintitutka tai -kamera
Pysäköintitutka
Pysäköintikamera
Lisälämmitin
Ulkoasu
Erikoisvanteet
Turvallisuus
Sumuvalot
Muut
Kahdet renkaat
Vetokoukku
Huoltokirja
Askarruttaako auton tiedoissa jokin?
Rekkari.fi Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista,
katsastuksista sekä vakuutuksista. Hinta alkaen 2,90€ Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista.
Hinta alkaen 2,90€
katsastuksista sekä vakuutuksista. Hinta alkaen 2,90€ Saat auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista.
Hinta alkaen 2,90€
Kategoriat:
Malliin Skoda Octavia liittyvät huollot
Huollot:
Keskihinnat:
222€ (159€ - 390€)
155€ (95€ - 290€)
349€ (241€ - 490€)
429€ (315€ - 676€)
269€ (229€ - 380€)
110€ (80€ - 163€)
Myyjän yhteystiedot
LIIKKEEN YHTEYSTIEDOT
Pörhön Autoliike Oy, Iisalmi
www.porho.fiMarjahaankierto 9 , 74130 Iisalmi | Kartta
Aukiolo: ma-pe 9.00-17.00 la 10.00-14.00
SINUA SAATTAA KIINNOSTAA
Artikkelit

Pörhön Autoliike Oy, Iisalmi, Iisalmi